Узнайте, как приумножить свои деньги

Все о валютах, фондовых рынках, банках, авто, недвижимости. Новости экономики, научные статьи и курсы валют.
Ознакомиться

Курс валют НБУ

на 26.09.2021
USD
1
долларов США
26.53
EUR
1
ЕВРО
31.08
RUB
1
русских рублей
0.36
PLN
1
польських злотих
6.74
GBP
1
английских фунтов стерлингов
36.37
CHF
1
швейцарських франків
28.7
Все валюты

Новости

Статьи

Данная информация позволит Вам ознакомиться с основными направлениями денежных потоков, способами экономии и получения прибыли.
Авто
Каждый автовладелец сталкивается с проблемой продажи автомобиля - для покупки более нового или просто для выручки денег. Продать машину хочется быстро и легко, вот только получается так далеко не у каждого. Мы поможем Вам найти лучший вариант.
Подробнее
Форекс
FOREX (Foreign Exchange Market) - міжнародний валютний ринок, на якому проводиться обмін валют у світовому масштабі, а також телекомунікаційна мережа, яка об’єднує продавців і покупців валюти по всьому світу, працює цілодобово і в будь-якому куточку світу.
Подробнее
Недвижимость
Вартість столичного житла така, що покупці все частіше наважуються спробувати щастя в передмісті Києва, а саме - в містах Ірпінь, Буча, Бровари, Вишневе, Вишгород, Боярка, Бориспіль, Українка. У чому перевага цієї зони і які ризики існують при покупці нерухомості?
Подробнее
Фондовый рынок
Цінні папери, в які можна вкладати фінансові кошти з метою отримати прибуток, а саме акції і облігації, відомі всім, навіть людям, далеким від світу фінансів. Обидва види паперів є інструментами фондового ринку, але мають безліч відмінностей між собою.
Подробнее