облігації

Акції та облігації: в чому різниця?

акції, облігації
Цінні папери, в які можна вкладати фінансові кошти з метою отримати прибуток, а саме акції і облігації, відомі всім, навіть людям, далеким від світу фінансів. Обидва види паперів є інструментами фондового ринку, але мають безліч відмінностей між собою.
 

Облігація є по суті позикою - інвестор «позичає» кошти державі чи певній компанії і натомість отримує свого роду розписку - документ з обіцянкою виплатити зазначену винагороду в зазначений термін. Облігації можна придбати і на позабіржовому ринку за допомогою брокерів.

Фінансові війни

Фінансові війни

Хоч воєнний час давно позаду, бойові дії між країнами тривають. Правда, тепер уже на рівні фінансів. Уміло керуючи потоком грошей як фінансовим інструментом, підготовлена ​​країна зможе отримати все, що забажає. А цим найчастіше виявляється багатство.
 

Новий законопроект про цінні папери

Цінні папери

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку підводить до кінця роботу над законопроектом «Про цінні папери та фондовий ринок», в якому йдеться про зміни щодо корпоративних облігацій. Там також з'являться додаткові розділи, що передбачають можливість дефолту по корпоративним облігаціям, а також поява спеціального інституту, де будуть збиратися власники даних паперів.