акції

Акції та облігації: в чому різниця?

акції, облігації
Цінні папери, в які можна вкладати фінансові кошти з метою отримати прибуток, а саме акції і облігації, відомі всім, навіть людям, далеким від світу фінансів. Обидва види паперів є інструментами фондового ринку, але мають безліч відмінностей між собою.
 

Облігація є по суті позикою - інвестор «позичає» кошти державі чи певній компанії і натомість отримує свого роду розписку - документ з обіцянкою виплатити зазначену винагороду в зазначений термін. Облігації можна придбати і на позабіржовому ринку за допомогою брокерів.

Як заробити на ф'ючерсах

Ф'ючерс

Одним з найбільш популярних біржових інструментів є ф'ючерс. Щоденний обсяг торгів ф'ючерсами на майданчиках CME Group може досягати 12 мільйонів контрактів.
 

Вперше дані фінансові інструменти були запущені в 1865 році Чиказькою торговою палатою - тоді на торгах здійснювався продаж і покупка ф'ючерсних контрактів на продукцію фермерського господарства. У нашу країну ф'ючерси прийшли набагато пізніше, в 2010 році, із запуском на Українській біржі торгів на фондовий індекс.
 

Вартісне інвестування

Вартісне інвестування

Вартісний підхід (вартісне інвестування) - один з найбільш ефективних і вражаючих способів отримати дохід на фондовому ринку.
 

Величезна кількість людей, які володіють акціями і є учасниками фондового ринку, хочуть отримувати прибуток з цього заняття. Однак мало хто з них насправді розбирається в самому процесі інвестування. Проте саме свідомий і ретельний підхід до вкладення коштів може привести до позитивних змін в їхньому житті. Це і задоволення щоденних матеріальних потреб, і освіта і майбутнє для дітей, і гідна старість для себе.
 

NASDAQ Stock Market

NASDAQ

Одним з найбільших ринків акцій у світі (покупка і продаж більше 1 мільярда штук на день) є NASDAQ Stock Market. У його роботі використовуються новітні і найбільш точні телекомунікації та комп'ютерні технології, що дозволяє інвесторам спостерігати за ринком, здійснювати угоди, виконувати грошові перекази з будь-якої точки планети в будь-який зручний їм час.
 

Щоб отримати доступ до всіх функцій NASDAQ Stock Market, інвестори можуть скористатися прямими і непрямими електронними зв'язками комп'ютерних засобів.
 

Екскурс на фондовий ринок

Фондовим ринком називають ринок, де здійснюється торгівля цінними паперами: акціями, облігаціями, казначейськими зобов'язаннями, інвестиційними сертифікатами та іншими фінансовими інструментами, а також механізм, що регулює проведення цих операцій.
 

Торгівля цінними паперами здійснюється на первинному і вторинному ринках. Об'єктами купівлі та продажу на первинному ринку є акції, емітовані вперше. Цим користуються як правило молоді компанії, що недавно з'явилися на біржі і потребують інвестування. Емітентами також виступають державні установи.